przerwa urlopowa do 14 sierpnia

GRANITY I MARMURY

Oto wybrane propozycje granitów i marmurów z których możemy wykonać blat do kuchni czy łazienki, parapety zewnętrzne i wewnętrzne a także schody. Poza przedstawionymi poniżej, jesteśmy gotowi zamówić dla Państwa każdy inny surowiec o którym marzycie. Oferujemy kompleksowe usługi od pomiaru po montaż.

Podkategorie

 • SCHODY ZEWNĘTRZNE

  Granit płomieniowany to materiał idealny na schody zewnętrzne i tarasy. Dzięki swojej chropowatej strukturze powierzchni nie jest śliski gdy posypie go śnieg ani gdy jest mokry od deszczu. Schody wykonane z naturalnego kamienia prezentują się bardzo elegancko. Unikatowe wzory i bogactwo kolorów dają nieskończone możliwości aranżacji.
  Oferujemy cięcie kamienia na wymiar oraz montaż.

 • BLATY PARAPETY

  Materiały prezentowane w tej kategorii są cięte na wymiar a cena za usługę określona jest na podstawie indywidualnego zamówienia.

  Gotowe parapety do standardowych wnęk okiennych można znaleźć w kategorii "parapety standardowe". Znajdują się tam gotowe produkty wykonane z naszych najbardziej popularnych materiałów.

  Zarówno parapety z konglomeratu, jak i blaty z granitu bądź innych materiałów, są wyjątkowo trwałe. Wyglądają także bardzo estetycznie, do tego podkreślają wygląd wnętrza lub elewację budynku. Wybór takiego wykończenia to gwarantowane zadowolenie: kamień jako element dekoratorski jest ponadczasowy, a jeśli dobrze się o niego dba, nie przestaje wyglądać imponująco przez dziesiątki lat. 

 • GRANIT

  Granit to niezwykle szlachetny i elegancki kamień. Ze względu na swój wygląd oraz właściwości często jest wybierany do produkcji elementów wykończenia wnętrz. Obecnie największą popularnością cieszą się blaty z granitu na wymiar, ale znamy też inne zastosowania kamienia – w pomieszczeniach takich jak salon czy gabinet.

  Blaty z granitu na wymiar

  Naszym klientom, którzy urządzają klasyczną, luksusową łazienkę lub kuchnię, proponujemy blaty z granitu na wymiar. Odznaczają się one wysoką odpornością na zabrudzenia, wilgoć, zmienne temperatury czy uszkodzenia mechaniczne. Z tego względu są popularne zarówno w domach, jak i w ich otoczeniu. We wnętrzach mieszkalnych czy użytkowych blaty z granitu na wymiar zachwycą Państwa nie tylko swoją solidnością, ale też eleganckim wyglądem i bogatą gamą kolorystyczną. Ten kamień występuje w odcieniach bieli, szarości, czerni, a nawet pomarańczy, różu czy niebieskiego. Daje wiele możliwości w zakresie łączenia z innymi materiałami — drewnem, szkłem, stalą i tworzy we wnętrzach ponadczasowy wystrój.

  Nasza oferta granitów

  Oto wybrane propozycje granitów, z których możemy wykonać blat do Państwa kuchni czy łazienki, parapety zewnętrzne i wewnętrzne, a także schody. Poza rozwiązaniami przedstawionymi poniżej, jesteśmy gotowi zamówić dla Państwa każdy inny surowiec, o którym marzycie, aby stworzyć np. parapety z konglomeratu.

  Wykonujemy wszelkie prace przy blacie z granitu na wymiar - wycinamy otwory, frez na płytę indukcyjną, rowki ociekacza — montujemy zlew podwieszany. Podejmujemy prace nad najbardziej wymagającymi projektami i nietypowymi pomysłami. Zapraszamy do kontaktu!

 • MARMUR

  Odpowiednio zaimpregnowany marmur sprawdzi się niemal w każdym pomieszczeniu. Jego wysoką estetykę i niebywałą elegancję doceniają inwestorzy w całej Europie. Jeśli również Państwo zdecydowali się na wybór parapetów z kamienia, blatów czy schodów, zachęcamy do rozważenia marmuru. Idealnie wpisze się on w założenia nowoczesnych, eleganckich, klasycznych projektów aranżacji wnętrz.

  Parapety z kamienia i inne wyroby z marmuru

  Na Śląsku i w całej Polsce realizujemy zamówienia na blaty łazienkowe, schody i parapety z kamienia wewnętrzne według projektu klienta. Gwarantujemy przy tym fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. Oferujemy usługi kompleksowe — od pomiaru po montaż.

  Poniżej znajdą Państwo wybrane propozycje marmurów, z których możemy wykonać blat do łazienki, parapety z kamienia wewnętrzne a także schody na wymiar. Osobom urządzającym kuchnie proponujemy równie luksusowe blaty z granitu na wymiar oraz inne kamienne elementy wykończenia wnętrz.
  Poza przedstawionymi poniżej, jesteśmy gotowi zamówić dla Państwa każdy inny surowiec, o którym marzycie. Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów prywatnych i inwestorów.

 • PARAPETY STANDARDOWE

  Parapety z granitu o grubości 2cm do wnęk okiennych w standardowych wymiarach.

  • 182x30cm

  • 152x30cm

  • 122x30cm

  • 92x30cm

  Parapety w innych wymiarach są wyceniane indywidualnie.

  Zamówienie indywidualne możemy wykonać z każdego materiału znajdującego się w kategorii granity i marmury- blaty i parapety na wymiar.