DALMACJA ANTICO

135,00 zł
Brutto

Jasnożółty, równomiernie kremowy kamień elewacyjny - dolomit Dalmacja Antico. Kamień o nieregularnych kształtach, idealny na elewację domu, ogrodzenie czy taras. Naturalny kamień antykowany (otaczany). Powierzchnia kamienia jest gładka w dotyku, satynowa. Krawędzie zostały wygładzone. Klasyczny kształt okładziny, ciepły kolor, delikatna faktura powierzchni to idealna propozycja dla wymagających klientów.Dolomit to skała która cechuje się jednorodną, zbitą, drobnoziarnistą strukturą. Jest trwały, mrozoodporny i doskonale sprawdzi się jako element dekoracji domu. Dolomit jest lepszą alternatywą dla piaskowca ze względu na lepsze właściwości (trwalszy, mniej chłonny, zbity). 

Łupek elewacyjny Dalmacja Antico to dolomit naturalny o grubości około 2,5cm,  co nie powoduje nadmiernego obciążenia ściany. Kamień można montować bezpośrednio na zakotwiony styropian.

Kamień ma kształt nieregularny (poligonalny). Powierzchnia poszczególnego kamienia jest różna, co zapewnia dowolność podczas montażu. W ofercie posiadamy fugę do spoin szerokich w różnych kolorach.

Kamień elewacyjny można układać bez fugowo (na ścisk). Produkt ma szerokie zastosowanie - zarówno na płoty, murki, elewacje zewnętrzną, ale także do wnętrz - na ściany telewizyjne, okładzinę kamienną za piecyki czy kozy lub klatki schodowe czy korytarz. 

Informacje

GRUBOŚĆ (odległość od muru)
2 cm.
JEDNOSTKA
1 m2
KOLOR
kremowy
MATERIAŁ
dolomit
ZASTOSOWANIE
na zewnątrz / wewnątrz

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password