Elewacje z piaskowca — producent kamienia budowlanego i ozdobnego

PŁYTY ELEWACYJNE Z PIASKOWCA

Producent elewacji z piaskowca

Wykończenie budynku kamieniem to bardzo trafny pomysł: tworzywo to jest nie tylko trwałe, ale także wygląda imponująco. Ponieważ wygląd zewnętrzny budynku świadczy o tym, co w jego wnętrzu się znajduje, wielu inwestorów zleca wykonanie elewacji z piaskowca producentowi płyt z kamieni dekoracyjnych. Dzięki temu obiekty takie jak hotele, urzędy czy nawet osiedla mieszkaniowe wyglądają imponująco, co podnosi ich wartość.

Zamówienie elementów na elewacje z piaskowca u producenta jest zalecane nie tylko ze względu na wysoką jakość płyt. Jest też konkurencyjne cenowo i pozwala na znaczne oszczędności na etapie wykańczania inwestycji mieszkalnej czy użytkowej.

Płyty elewacyjne z piaskowca w naszej ofercie

Dzięki rozwiniętemu parkowi maszynowemu możemy jako producent tworzyć elewacje z piaskowca w kolorze żółtym, popielatym czy czerwonym. Mogą Państwo zamówić u nas także elewacje z kamienia naturalnego. Podejmujemy się realizacji zarówno dużych inwestycji, jak i małych projektów. Koszt netto wykonania płyt to 180 złotych za m2 gotowego produktu w zamówionych przez Państwa wymiarach. W razie pytań o elewacje z piaskowca, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z producentem pod numerem: 509 950 887.

Znaleziono 2 produktów.

Wyświetlanie 1-2 z 2 elementów

Aktywne filtry

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password