Zachęcamy do zapoznania się z informacjami poniżej. W przypadku braku odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytanie, pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 500107732 oraz adresem email biuro@artstonex.pl

Próbki kamienia można zamówić bezpośrednio przez stronę internetową lub po wcześniejszym kontakcie mailowym. Zwykle nadawany kamień pochodzi z obecnej partii, czyli docelowego produktu, który byłby wysłany po złożeniu zamówienia na całość inwestycji. Staramy się, aby próbki były reprezentatywne kolorystycznie; zawierały kamienie o wiodącej barwie oraz o kolorystyce skrajnej, stanowiącej mniejszość całości.

Po otrzymaniu próbek, warto pomoczyć je wodą aby zweryfikować kolorystykę kamienia po użyciu impregnatu o efekcie mokrego kamienia.

Aby przedłużyć trwałość i odporność na warunki atmosferyczne zamówionego kamienia, konieczna jest impregnacja. W sprzedaży oferujemy dwa rodzaje impregnatu; hydrofobowy (niezmieniający koloru kamienia) oraz nadający efekt mokrego kamienia (kamień będzie ciemniejszy).

W zależności od rodzaju kamienia oraz stopnia nasłonecznienia elewacji, impregnacje należy powtarzać cyklicznie, zgodnie ze wskazaniem na opakowaniu.

Impregnowanie kamienia wewnątrz budynku nie jest obligatoryjne. Jeśli kamień znajduje się w miejscach szczególnie narażonych na zabrudzenia i/ lub zaplamienia, warto rozważyć impregnacje celem łatwiejszego utrzymania w czystości.

Należy pamiętać, że impregnat jest substancją chemiczną, której działanie jest nieodwracalne. Wszelkie ponowne impregnowanie powinno odbywać się tym samym produktem celem uniknięcia reakcji niepożądanych.

Wszystkie zamówienia po wcześniejszym ustaleniu można odebrać w siedzibie firmy (Sosnowiec, Ul. Orląt Lwowskich 52). Palety zostaną załadowane na wskazany samochód z użyciem widlaka.

Większość zamówień realizowanych jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Palety na miejscu inwestycji będą rozładowane windą. W przypadku zamówienia większych ilości palet, możliwe jest zorganizowanie transportu bezpośredniego realizowanego przez lokalną firmę spedycyjną. Koszt takiego transportu jest ustalany indywidualnie. W tym przypadku palety są zwykle rozładowywane dźwigiem HDS.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password