Kamień elewacyjny

Kamienie elewacyjne zawsze robią ogromne wrażenie. Są nie tylko eleganckie, ale także ponadczasowe. Świetnie sprawdzają się również jako alternatywa do tynku. Dostępny w naszej ofercie kamień ozdobny na zewnątrz zawsze jest unikatowy i niepodrabialny. Zaletą asortymentu, który możesz zobaczyć na tej stronie internetowej, jest także jego trwałość. W związku z tym kamień na elewację przez wiele lat będzie stanowił ozdobę Twojego domu. Sprawdź dostępne płytki kamienne na ścianę, wybierz wariant idealny dla siebie i skorzystaj z naszej bogatej oferty!

Znaleziono 57 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 57 elementów

Aktywne filtry

Kamień na elewacje — co to jest?

Kamień elewacyjny jest materiałem wykończeniowym o szerokim zastosowaniu. Tworzy się go z połączonych fragmentów naturalnego kamienia o różnym kształcie, a także fakturze oraz wielkości. Wykorzystując rozmaite konfiguracje, można uzyskać kompozycję o unikalnym charakterze. Zdecydowaną zaletą tego rozwiązania jest zachowanie przez zewnętrzne ściany budynków atrakcyjnego wyglądu przez wiele lat. Tak naprawdę ich stan pozostaje niezmienny. W sytuacji, gdy elewacje lub fasady są otynkowane, widoczny może być na nich upływ czasu. Kamień na elewację to również ręcznie łupane płytki elewacyjne kamienne zewnętrzne o nieregularnych kształtach i rozmiarach. Sprawdź naszą ofertę!

Kamień elewacyjny na zewnątrz domu - zalety rozwiązania

Jeżeli Twoją fasadę zdobi kamień fasadowy, nie będziesz miał problemu z utrzymaniem czystości. Nie są również wymagane żadne specjalne środki poza impregnatem do kamienia, a także regularne zabiegi konserwacyjne, aby utrzymać elewację w doskonałym stanie. Wszystko dzięki wysokiej odporności wykorzystywanych przez nas tworzyw na zmienną temperaturę powietrza oraz opady atmosferyczne. To właśnie bardzo wysoki poziom wytrzymałości jest drugą ogromną zaletą kamienia na elewacje.

Warto wspomnieć także o tym, że nie odbarwia się on na skutek działania promieni słonecznych. Nowoczesny kamień elewacyjny z naszej oferty to również gwarancja dużego wyboru i sporych możliwości dla naszych klientów. Odpowiedni wybór, a także umiejętne zastosowanie sprawiają, że dom wygląda szlachetnie i bogato. Przekonaj się, jakie rodzaje kamienia elewacyjnego zewnętrznego mamy w ofercie. 

Kamień dekoracyjny zewnętrzny — rodzaje

Oferta kamienia dekoracyjnego zewnętrznego dzieli się dodatkowo na:

  • panele z kamienia,
  • kamień cięty rzędowo,
  • kamień nieregularny,
  • płyty elewacyjne z piaskowca,
  • płytki z naturalnego kamienia.

Panele elewacyjne to okładziny ścienne, które mają własny system montażowy. Dzięki temu ich instalacja jest nie tylko stosunkowo prosta, ale również przebiega szybko. Kamienie cięte rzędowo sprawdzają się rewelacyjnie zarówno na nowoczesnych, jak i na klasycznych elewacjach budynków. Z kolei wykorzystanie nieregularnego ułożenia sprawia, że elewacja ma bardzo zwięzłą oraz zbitą strukturę. Płyty elewacyjne z piaskowca dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Za każdym razem mają jednak jasną barwę. Dekoracyjne płytki z naturalnego kamienia prezentują się na zewnątrz elegancko, bez względu na styl architektoniczny budynku.

Dostępne są między innymi następujące kolory kamienia elewacyjnego zewnętrznego:

  • szary, 
  • brązowy,
  • żółty,
  • czarny,
  • antracyt.

Pamiętaj o tym, że możesz dokładnie sprawdzić wymiary kamieni, a także na przykład ich grubość. Podajemy również informację na temat między innymi ilości sztuk w opakowaniu. 

Kamień elewacyjny zewnętrzny — ceny

Kamień elewacyjny ozdobny z naszej oferty jest stosunkowo tani. Zwłaszcza w sytuacji, gdy konkretne produkty obejmuje promocja. Cennik zawiera stawki za metr kwadratowy. Kwoty, które nasi klienci płacą za dostępne w tej kategorii kamienie elewacyjne, zależą między innymi od rodzaju kamienia, jego wielkości, a także grubości. Pamiętaj o tym, że na tle konkurencyjnych marek nasza oferta jest naprawdę atrakcyjna cenowo. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, ile dokładnie wyniesie Twoje zamówienie, skontaktuj się z nami!

Kamień elewacyjny — dlaczego nasza oferta?

Po pierwsze, w naszej ofercie odnajdziesz wyłącznie trwały i wytrzymały kamień elewacyjny. Dzięki temu będzie on doskonale chronił ściany Twojego domu przed czynnikami zewnętrznymi, a jednocześnie sam przez wiele lat zdobił nieruchomość. Po drugie, ceny kamieni elewacyjnych dostępnych w asortymencie są bardzo atrakcyjne. W związku z tym inwestujesz pieniądze w doskonałą jakość, a jednocześnie nie płacisz wiele.

Po trzecie, w razie jakichkolwiek wątpliwości lub dodatkowych pytań dotyczących oferty sprzedażowej, nasi wyspecjalizowani pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Dzięki temu uzyskasz fachową pomoc zarówno przy doborze, jak i instalacji kamienia elewacyjnego. Po czwarte, dysponujemy szeroką gamą produktów. W związku z tym zawsze masz w czym wybierać. Podejmując decyzję, możesz wesprzeć się zdaniem naszych ekspertów. Nie czekał dłużej. Skontaktuj się z nami i dołącz do grona zadowolonych klientów!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password