Kamień rzędowy ryska

Kamień rzędowy ryska w ofercie Artstonex to materiał produkowany w Artstonex. Każdy element ma grubość do 4 cm co nie powoduje nadmiernego obciążenia ściany. Kamień można kleić bezpośrednio do zakotwionego styropianu. Produkty ryska rzędowa Artstonex są artykułami gotowymi do montażu i nie wymagającymi cięcia. Każdy element został odpowiednio jednostronnie cięty i ma kształt prostokąta. Daje to efekt jednolitej kamiennej ściany. Produkty oferowane w Internecie na tony są kamieniami nieregularnymi, często w formie trójkątnych elementów które należy samodzielnie dociąć aby uzyskać zamierzony efekt.

Naturalny kamień śmiało można wykorzystać jako zdobienie elewacji. Przyjmuje on różne formy, ale zawsze robi niesamowite wrażenie. W przypadku tak zwanej ryski potrzebujesz znacznie mniej miejsca, niż decydując się na kamień fasadowy. Wszystkie krawędzie od wewnętrznej strony są bowiem regularne i taką formę można przykleić do ściany. Koniecznie sprawdź, czym jest kamień rzędowy, jakie ma zalety, a także dlaczego warto postawić na to rozwiązanie właśnie z naszej oferty. Przekonaj się również, jakie produkty Ci oferujemy i wybierz wariant idealny dla Twojego domu.

Znaleziono 13 produktów.

Wyświetlanie 1-12 z 13 elementów

Aktywne filtry

Kamień rzędowy — co to jest?

Kamień rzędowy, czyli cięty lub tak zwana ryska to inaczej kamień naturalny z odciętą tylną częścią. Jego lico wygląda zatem jak łupek, a odciętą stroną można przykleić go do ściany. Waga tego typu okładziny elewacyjnej jest również znacznie mniejsza, niż gdyby kamień nie został obcięty. W związku z tym śmiało można wykorzystywać ją zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domów. Niewielki ciężar nie obciąża bowiem stropów.

Jaki zalety ma kamień naturalny na ścianie?

Warto wymienić następujące zalety kamienia naturalnego na ścianie:

  • niewiele waży,
  • zabiera mało przestrzeni,
  • jest łatwy w położeniu.

Przede wszystkim kamień ryska waży niewiele ze względu na to, że jest przycięty. Żadnym problemem nie jest zatem na przykład wniesienie go na wyższe kondygnacje. Nie zajmuje on również sporo miejsca. W tym przypadku kamień naturalny o nieregularnych krawędziach z każdej strony wymaga znacznie większej przestrzeni. Kamień ryska jest również stosunkowo prosty w instalacji. Ze względu na to, że jedna strona została równo ścięta, można łatwo przytwierdzić go do ściany budynku. Przekonaj się również, dlaczego warto postawić akurat na nasz asortyment!

Kamień naturalny sprzedaż — dlaczego my?

Po pierwsze, mamy w ofercie wyłącznie kamienie o niepowtarzalnej strukturze. W związku z tym możesz być pewien, że okładziny będą pięknie prezentować się na Twojej elewacji. Nasze produkty dostępne są w kilku popularnych odcieniach do wyboru. Zawsze masz jednak gwarancję doskonałych parametrów, a także nieregularnej budowy.

Po drugie, ryski, w które możesz się u nas zaopatrzyć, są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. A to oznacza, że wykorzystanie wysokiej jakości skał wcale nie musi kosztować sporo. Inwestycja będzie jednak cieszyć Twoje oko przez wiele lat, gdyż atrakcyjne cenowo okładziny są bardzo odporne na działanie czynników zewnętrznych. Jeżeli przez wiele lat nie będziesz musiał kupować kolejnego zdobienia, zaoszczędzisz niemałą kwotę.

Po trzecie, nasi pracownicy dysponują ogromną wiedzą na temat okładzin elewacyjnych. W związku z tym w każdej chwili mogą wskazać Ci najlepsze dla Twojego budynku warianty produktów, a także sposoby instalacji. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i dokonać satysfakcjonującego zakupu!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password