Łupek elewacyjny - kamień nieregularny

Łupek na elewację dostępny w naszej ofercie ma szerokie zastosowanie. Wszystko dzięki jego właściwościom. Jest on nie tylko twardy i odporny na działanie czynników zewnętrznych, ale również nie chłonie wody. Doskonale sprawdza się bowiem zarówno na elewacjach zewnętrznych, jak i wewnątrz domów. Nie jest przypadkiem, że widoczne na zdjęciach produkty z tej kategorii jednoznacznie kojarzą się z solidnością i stałością. Po odpowiednim montażu, a także zafugowaniu otrzymujesz bowiem kamienną elewację na długie lata. Koniecznie zapoznaj się z dostępną ofertą i dokonaj zakupu!

Znaleziono 11 produktów.

Wyświetlanie 1-11 z 11 elementów

Aktywne filtry

Kamień łupek — co to jest?

Kamień nieregularny to piękny i niesamowicie wszechstronny materiał wykończeniowy oraz dekoracyjny. Cechuje się on strukturalną i łupkowatą powierzchnią. To również rodzaj skały osadowej bądź też metamorficznej (krystalicznej). Wyróżnia się on naturalną zdolnością do dzielenia się na cienkie, a także równoległe płytki o nierównej powierzchni. Opisywana skała ma szerokie zastosowanie. Żadnym problemem nie jest bowiem wykorzystanie jej:

  • jako kamień elewacyjny na ogrodzenie,
  • na chodniki i podjazdy,
  • na tarasy,
  • na ściany zewnętrzne lub wewnętrzne budynku.

Szerokie zastosowanie płyty kamiennej elewacyjnej wynika z jej charakterystyki. Jest to bowiem materiał odporny zarówno na mróz, jak i na wilgoć oraz upały. Jej istotną zaletą jest także ogniotrwałość oraz wodoodporność. Opisywany rodzaj skał docenisz także za właściwości izolacyjne. Dzięki zastosowaniu rozwiązań dostępnych w tej kategorii możesz bowiem poprawić ochronę energetyczną budynku.

Łupek na elewacje — rodzaje

Kamień łupany elewacyjny dostępny jest u nas w wielu formach. W związku z tym możesz zaopatrzyć się między innymi w:

  • granit,
  • piaskowiec,
  • serycyt,
  • andezyt,
  • wapień
  • gneis/ gnejs

i wiele innych wariantów. Dobór odpowiedniego rodzaju skały zależy zarówno od tego, jak aktualnie wygląda otoczenie miejsca, w którym chcesz zamontować kamień łupany na elewacje, jak i od tego, gdzie dokładnie chcesz wykorzystać produkty. Nieco inną decyzję zakupową możesz podjąć, decydując się na kamień chodnikowy, a inną, gdy kupujesz kamień elewacyjny na komin. W każdym jednak przypadku w naszej ofercie odnajdziesz skały idealne do pożądanego zastosowania. 

Łupek elewacyjny — cena

Kwoty, które trzeba zapłacić za łupek na elewacji, zależą od kilku czynników. Choćby od tego, jakie wymiary mają Twoje ściany. Dla przykładu granit nieregularny wyceniany jest bowiem w odniesieniu do metra kwadratowego. Pierwszym krokiem w stronę poznania dokładnego kosztu wykonania elewacji jest zatem dokonanie pomiarów powierzchni, na której chcesz zamontować kamień łupany na ścianę. 

Możesz być także pewien, że nasz kamień elewacyjny łupek jest dostępny w atrakcyjnej cenie. Prowadzimy bowiem uczciwą politykę cenową. Dzięki temu zainwestujesz w zdobienie elewacji, które będzie odporne na czynniki zewnętrzne, a jednocześnie nie wydasz na nie sporych pieniędzy. 

Kamień łupany elewacyjny — dlaczego nasza oferta?

Na łupek kamień elewacyjny z naszej oferty warto zdecydować się ze względu na jego doskonałe parametry. Importujemy bowiem wyłącznie najlepsze materiały, które są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Po drugie, mamy naprawdę bogaty asortyment kamieni dekoracyjnych. W związku z tym bez problemu odnajdziesz idealny dla siebie łupek na elewacje. Cena to trzeci argument, który może skłonić Cię ku temu, abyś skorzystał z naszej oferty. Pomimo że dysponujemy wyłącznie najwyższej jakości materiałami, zawsze prowadzimy uczciwą politykę cenową. Doskonale znamy realia, które są związane z prowadzeniem inwestycji, a więc mamy do zaoferowania wyłącznie produkty z optymalną proporcją ceny do jakości. Wreszcie po czwarte, nasi fachowcy mają ogromną wiedzę i doświadczenie w doradztwie. W związku z tym śmiało skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dokonać zakupu lub masz jakieś dodatkowe pytania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password